KONST / Litografier / Litografier 17088004
nr 1708 8004
Litografier
4 st, Efter Honoré Daumier, yttermått inklusive ram: 50x42 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2025
kl 19:40:33
9/6 19:05:20